Ev, ofis ve tüm alanlarda kullanıma uygun ergonomik elektrik süpürgelerine ihtiyaç duyulur. Özellikle güçlü yapısı ve yüksek performansı da var ise o zaman tercihiniz o makineden olur. Sürekli kirlenen zeminler sık sık temizlenmeli ve daha güzel bir görünüme kavuşmalıdır. Her alanla rahatlık kullanılabilir özellikle ses düzeyi açısından rahat ve taşınabilir olması tercihler arasındadır. Uzun ömürlü motor gücü sizi maliyetten kurtaracaktır. Numatic temizlik makinaları oldukça güçlü ve uzun ömürlüdür. Son derece dayanıklı olan elektrik süpürgeleri profesyonel temizlik için idealdir.

NQS250 tamamen çelik konstrüksiyon ile karşımıza çıkıyor. Uzun zamandan beri üretilen ve hala kullanıldığı bilinen NQS250 dayanıklı, güçlü, uzun ömürlü ve kullanışlıdır. NuCable sistem ile güç kablosundaki yaralanma, hasar ve bozulmalarda kolay ve hızlı değişim söz konusudur. Tritex filtrasyon sistemi verimli çekim ve çalışma sağlar. HepaFlo toz torbası kolay değişilebilir özelliği ve tozları saklaması ile açısından oldukça önemlidir. 9 litre kapasiteli olması uzun süreli temizlikler için ideal ve kullanışlılık katar. AS1 kiti ile uyumlu çalışır ve rahat kullanımı ile ulaşılması güç noktalara kolaylıkla eriş

Numatic elektrik süpürgeleri içerisinde en çok tercih edilen ürünlerden birtanesi olan NQS250, kullanıcılarına ömür boyu hizmet eden dayanıklı bir makinedir. Güçlü motoruyla performansını üst düzey tutar ve kullanıcıları tarafından taktir toplar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir