NUMATIC HAKKINDA

Bundan 30 sene önce İlk defa Işıltan A.Ş. tarafından Türkiye’ye getirilip, Türkiye pazarına tanıtılıp ve sunulan Numatic ürünleri; müşterilerin kullanımı ve beğenisini kazanarak, senelerdir Işıltan A.Ş. güvencesiyle Türkiye pazarında yerini  korumaktadır.

Sevimli yüzleri, yeni enerji tasarruflu özellikleri ile ister otel, hastane, fabrika, ev veya toplu taşıma alanları olsun, Numatic ürünleri  temizlikte aynı anda hem yenilik hem kalite hem de uygun fiyatlarıyla sizlere  profesyonel temizlik çözümleri sunarak, temizlik standartları bir tık daha yükselterek, kusursuz temizliği  siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Numatic, İngiltere'nin en büyük ticari temizlik ekipmanları üreticisidir ve Işıltan  A.Ş. güvencesiyle Türkiye pazarına sunularak dağıtımı ve bakım onarım servisi yapılmaktadır.

Işıltan A.Ş.  olarak bizde 30 yıldır modernleşmiş plazalarımızda  Numatic teşhir- Numatic Satış-Numatic Servis-Numatic Yedek Parça hizmetini vererek, NUMATIC markasının Türkiye ithalatçısı ve bakım onarım teknik servisi olmaktan gurur duyuyoruz.

Işıltan A.Ş. eşliğinde Numatic ’in amacı; yenilikçi, yüksek kalite standartlarına sahip, fiyatının değerini hak eden ürünleri, Türkiye pazarında liderliğini koruyarak, değerli müşterilerimize sunmaktır.

Numatic Türkiye  Işıltan A.Ş. olarak; Numatic 2.El, Numatic Ürün Kiralama, Numatic Orijinal Yedek Parça, Numatic Resmi Teknik servisi olarak her zaman yanınızdayız.


IŞILTAN BALABANLI GROUP OF COMPANY

1927 den beri faaliyette olan ve 2000'li yıllardan itibaren ise tamamen kurumsal bir organizasyon haline gelen şirketimiz, bu senede ülkesine ve çalışanlarına olan güveni ile geldiği noktayı korumayı ve bir nebzede olsa değerini geliştirerek büyümeyi hedeflemektedir. Firmamız endüstriyel temizlik makinaları ve temizlik ekipmanları pazarında uzun yıllar biriktirilen tecrübe ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Sanayi tip elektrikli süpürgeler, endüstriyel temizlik makinaları, yürüyen merdiven temizlik makinası endüstriyel yer yıkama robotları, halı ve koltuk temizlik makinaları, elektrikli zemin temizlik makinası, binicili - akülü yer temizlik makineleri, bataryalı zemin temizlik makinası, zemin parlatma ve cilalama makinaları, okul temizleme süpürgesi, belediye temizleme süpürgesi, cami temizleme süpürgesi, endüstriyel tip elektrikli süpürge, buharlı temizlik makinası, kat arabaları, kat temizlik arabaları, kat temizleme ekipmanları otel ekipmanları gibi birçok temizlik ürünleriyle yıllardır hizmetinizdeyiz.