Ev temizliğinde evcil hayvan besleyenlerin daha detaylı ve hayvan tüylerine karşı etkili olan elektrik süpürgeleri tercih etmektedir. Özellikle bebek veya küçük çocuk da var ise evin temizliği daha da önem kazanır. Evcil hayvanların tüyleri sıklıkla dökülür ve bunları takip etmek çok zordur. Her elektrik süpürgesi evcil hayvan tüylerini toplamakta zorluk çeker çünkü hem küçük boyutlu hem de halılara yapışabilir. Bu nedenle evlerinde evcil hayvan besleyenler için profesyonel ürünler tercih edilmelidir. Numatic ile artık evinizde rahatlıkla evcil hayvanınıza bakabilir ve evinizi temiz tutabilirsiniz. Bunun için Numatic HPC200 ile tanışın.

Henry Petcare, evcil hayvan dostu ekstra özellikler ekleyerek bildiğiniz ve sevdiğiniz Henry’nin tüm harika özelliklerine sahiptir. 2 güçlü AiroBrush aleti, inatçı evcil hayvan tüylerini toplamak için mükemmeldir ve MicroFresh filtresi evcil hayvan kokularını etkili bir şekilde azaltır. Süper uzun erişimli 10 metrelik kablosu, yüksek kapasitesi ve çok yönlü araç kiti ile Henry Petcare ailenin bir parçası olarak evinizdeki yerini alıyor. Halılardan kolayca hayvan tüylerini alabilen AiroBrush etkili bir temizlik sunar. Diğer birçok elektrik süpürgelerin göre daha az boşaltma imkânı sunar. Verimli, güçlü ve uzun ömürlü motoru ile daha uzun süreli temizlik imkânı. Kit HS0 ile uyumlu çalışarak daha fazla kir toplar ve hızlı bir iş başarır.

Numatic Henry Petcare en çok tercih edilen ürünlerden birisidir. Hayvan dostlarımıza daha rahat ortam sunmak için hem de evimizin temizliğine dikkat etmek artık çok kolay olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir