Müşterilerimizin her gün farklı ihtiyaçları doğuyor çünkü gün geçtikçe temizlik için beklenen hijyen standartları değişiyor.

Tüm sektöre hizmet veren ürün gamımızla, talep gören her alanda maksimum sonuçlar veren bir hizmet veriyoruz.

30 yılı aşkın bir süredir Türkiye pazarına Numatic ürünlerini IBC Grup – IŞILTAN A.Ş. olarak müşterilerimize güven dolu hizmetimiz ile sağlıyoruz.

Güvenebileceğiniz tüm performanslar Numatic Türkiye ve IŞILTAN A.Ş. güvencesiyle sizlerle.

Numatic ürünlerinin tanınmış yüzleri, bilinen ergonomik tasarımlarını bulmak için asla çok uzağa bakmak zorunda kalmayacaksınız. Numatic Türkiye her zaman size profesyonel çözümler sunar. Başarımızı yenilik, kalite ve fiyatlarımızla sağlıyoruz

Her yere, her duruma özel temizlik çözümleri yaratan bir firma ile çalışmak istemez misiniz? Sizin de beklediğiniz temizlik aşağıdaki maddelerden biriyse doğru adrestesiniz.

 1. Numatic Evsel Temizlik Ekipmanları:Ürünlerimizin güler yüzlü ve pratik oluşu sayesinde ev temizliğinizde artık mükemmel temizlik sonuçları sizinle buluşuyor.
 1. Numatic Profesyonel Temizlik Ekipmanları: Profesyonellerin vazgeçilmezi olan Numatic, profesyonel temizlikte bile adından söz ettirip, sizler için tertemiz alanlar yaratıyor. Temizliğin en profesyonel halini Numatic ile sizler için sunuyoruz.
 1. Numatic Zemin Bakımı:Zeminler artık tertemiz, Numatic ile yapılan zemin temizlikleriyle uzman olduğumuzu her zaman belli eden bir ekibiz.
 1. Numatic Temizlik Malzemeleri:Yapılan temizlikler Numatic temizlik malzemeleriyle destekleniyorsa profesyonel temizlikler sizinle buluşuyor demektir.
 1. Numatic Elektrikli Süpürgeler: En uygun ve kaliteli elektrikli süpürge çeşitleri uzun yıllardır Numatic ile sizlerle buluşuyor.
 1. Numatic Kat Hizmetleri Arabaları:Kaliteli ürünlere sahip olan Numatic Kat hizmetleri arabalarıyla kolay kolay kırılmayan dayanıklı yapısıyla uzun seneler hizmetinizde olup kaliteyi size sunuyor.
 1. Numatic Yıkayıcı ve Kurutucular:İster yıkamada isterseniz kurutmada her zaman yanınızda olan bir güç ile tüm temizlik çeşitleri sizin elinizde.
 1. Numatic Toz ve Tehlikeli Madde Kontrolü:En zor alanlarda bile yanınızda olan Numatic ne tozu arkasında bırakıyor ne de tehlikeli ortamlarda sizi yarı yolda bırakıyor.
 1. Numatic Islak Vakumlar, Kuru Vakumlar:En iyi vakumlama özelliği ister ıslak olsun ister kuru en iyi sonuçlarıyla Numatic hep yanınızda oluyor.
 1. Numatic Halı Temizleyiciler:Ev, ofis ve odalarınızı her daim temiz tutmak sizin elinizde, Numatic ile hassas bir şekilde yapacağınız temizliğin farkına varacaksınız. Bu sizlere her ortamda hitap edecek ürünleri değerli müşterilerimize sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.
 1. Numatic Parlatıcılar:Her zemine uygulayabileceğiniz parlatıcılar ile temizliğin en güzel halini sizlere sunuyoruz. Zeminlerinizi derinden temizleterek müşterilerimizin gözlerini kamaştırıyoruz.
 1. Numatic Sürmeli Kurutucular:En yeni ve gelişen teknolojiyle birlikte maksimum noktaya çıkan Numatic müşteri ihtiyaçlarına uygun her ürünü sizlere sunmaktadır. İnsan sağlığını ve çevreyi koruyarak ilerlediğimiz bu yolda her zaman yanınızdayız.
 1. Numatic Zemin Makineleri:Geniş alanlar için ideal yer temizleme makinaları ile hep yanınızda olan Numatic kalite ve güvenilirliği ile vazgeçilmez bir marka olarak karşınıza çıkıyor. Siz değerli müşterilerimize gülen yüzlü ürünlerimizle vazgeçilmez olmaya hazırız.
 1. Numatic Paspas Sistemleri:Zeminlerinizin temiz ve parlak görünmesinde size yardımcı olabilecek ürün sınıfından Numatic paspas sistemlerini sizler için getiriyoruz. Kaliteli, ekonomik ve dayanıklılığı anda bulabileceksiniz.
 1. Numatic H Sınıfı, M Sınıfı, L Sınıfı ürünler:Her zaman yanınızda size güven veren ürün olarak çoktan yerini alan Numatic serisi profesyonel hizmet sunmaya emin adımlarla ilerliyor. En yeni ürünlerimizle sizlere kolaylık sağlayarak müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.
 1. Numatic Zemin Bakım Aksesuarları:Görsellik olarak zeminlerin bakımı için sizlere sunduğumuz zemin bakım makine aksesuarları ile kendi tarzınızı yansıtın. Kullanışlı, dayanıklı ve zarif aksesuarlarını sizlere temin etmek için daha çok çalışıyoruz.
 1. Numatic Elektrikli Süpürge Aksesuarları:Ürünlerimizin yanında sizlere sunduğumuz aksesuarlar sizlerin en büyük yardımcısı olacaktır. Her ortam için farklı dizayn aksesuarları ile temizliğine yön verin.
 1. Numatic Elektrikli Süpürgeler:Müşterilerimize kaliteli, dayanıklı ve ekonomik ürünlerimizi bir arada sunarak farkımızı ortaya koyuyoruz. Türkiye pazarında seçili ithalatçılar arasında yerimizi alarak bu gururu sizlerle paylaşıyoruz.

  Numatic Henry Elektrik Süpürgesi
  Numatic Henry Elektrik Süpürgesi
 1. Numatic Akülü Elektrikli Süpürgeler:Araba, ofis, ev ve odanızda sizleri temizliğe alıştıracak bir ürün akülü elektrik süpürgeleri, ayrıca farklı çeşitleriyle sizlere seçenek sunarak taleplerinize cevap vermek istiyoruz.
 1. Numatic Akü Yıkayıcılar:En güzel zamanlarınız için size yardımcı olacak vazgeçemeyeceğiniz bir ürün akülü yıkayıcılar, sizlere mutlu hissettirecek ortamlar bırakacak ve her anınızdan keyfi alacaksınız. Numatic güler yüzlü ürünlerini siz müşterilerine gururla sunuyor.
 2. Numatic Ruc-Sac Elektrikli Süpürgeler:Hızlı, ekonomik, rahat ve etkili bir temizlik için Numatic elektrikli süpürgeler her zaman yanınızda, ailenize, arkadaşlarınıza ve dostlarınıza en güzel ortamlarınızı Numatic ile sizlerle.
 3. Numatic Kablolu Elektrikli Süpürgeler:Numatic ile temizliğe önce başlayın ve sadece keyfini çıkarın. En rahat, ergonomik ürünlerimizi sizler için sunuyor ve kusursuz bir temizlik için sizleri numatic ile buluşturuyoruz.
 1. Numatic Torbalı Elektrikli Süpürgeler:Evinizin temizliği Numatic elektrikli süpürgelerinden sorulur, en konforlu ürünlerimizle sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyuyoruz. Temizliği eğlenceli hale getirmek istiyorsanız Numatic ile tanışın.
 1. Numatic HEPA Elektrikli Süpürgeler:Numatic Hepa elektrik süpürgeleri evinizde, ofisinizde ve odanızda fark yaratmak için var tüm alanlara ulaşır ve size harika bir ortam sunar. Daha ferah ortamlar için Numatic ‘i tercih edebilirsiniz.

Sahip olduğumuz Numatic ürünleri ile istediğiniz temizlik ekipmanlarını size IŞILTAN A.Ş. olarak sunuyoruz. Temizlikte konu ne olursa olsun IŞILTAN A.Ş. olarak tüm sektörlerimizin yanında bulunuyor,müşterilerimizin karşılaştığı ortamlar için edindiğimiz deneyim, odak ve takdir ile ilerliyoruz.

IŞILTAN A.Ş. olarak zevkli temizlikler için, mutlu temizlik çözümleri yaratmak için çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir