Oteller de odaların temizliği son derece önemli olduğunu biliyoruz. Sürekli farklı insanların kullandığı bu odalar kat temizlik personelleri titizlikle temizlenmektedir. Odaların müsait olduğu zamanlarda temizlik personelleri en hızlı şekilde işlerini halledip bitirmek zorunda olduklarını biliyorlar. Fakat işleri hiçte kolay değil yatak çarşafları, çöpler, bardak ve küllükler gibi birçok şeyi temizleri ile yenilemeleri gerekecek ve bunu hızlı bir şekilde yapmaları için ellerindeki ekipmanların çok iyi olması gerekiyor.

Oteller de kullanılan kat arabaları temizlik görevlilerinin işlerini oldukça hafifletmektedir. Düşünün o kadar malzemeyi kaldırıp uzun süre taşımasına gerek kalmadan kat arabalarında bulunan atık ve kirli bölümlerine koyabilir ve bunun yanında hem daha az enerji harcayacak hem de zamandan kazanarak daha fazla odayı temizleme imkânı doğacak.

Odalar temizlenirken elbette dolu olan odalar olacaktır temizlikten rahatsız olmasını hem kendisi istemeyecektir hem de otel yönetimi, bu yüzden de kaliteli ve dayanıklı ürün alacağı anlamına geliyor. Numatic kat arabaları kompakt yapıda olup dayaklı ve kullanışlıdır. Tekerlekleri ağır yüklere dayaklı ve hafif olduğu için hareket kabiliyeti de oldukça kolaydır. Bunun yanında kullanılan malzemeyle zemine zarar vermez ve ses çıkarmadan ilerler. Numatic kat arabaları temizlik personelleri için oldukça ergonomik bir yapıda olup farklı seçeneklerle işlerini kolaylaştırabilir. İşletme müşterilerine hem zamanında odalarını hazırlayacak, hem de müşteri memnuniyeti sayesinde güven sağlayacaktır.

Numatic kat arabaları ihtiyacınız olduğu her anda yanınızda, müşterileri ve personel ihtiyaçlarını düşünerek ürettiği ürünleri her geçen gün yenileriyle geliştirerek daha da ileriye götürmektedir.

Numatic NuKeeper NKU 30FF Kat Servis Arabası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir