Kalabalık ortamların temizlenmesi daha zordur ve hijyen açısında buraların sık sık temizlenmesi gerektiğini biliyoruz. Artık günümüz teknolojisiyle bunu ne kadar hızlı ve temiz yapmalıyız diye düşünürken aynı zamanda her koşulda dayaklı olabilecek ürünleri nasıl üretebiliriz. Hem birçok personelin çalışmasına gerek kalmayarak maliyeti azaltacağız, hem de zamanda kazanarak insanlara daha fazla hizmet vererek memnuniyet oluşturacağız.  Mühendislik harikası olan binicili yer makinalarını artık hayatımızın her yerinde görebiliyoruz. Okullarda, hastanelerde, Alışveriş merkezlerinde, açık alanlarda, hava limanlarında kullanılan temizlik makinaları hem iş kolaylığı sağlıyor hem de daha temiz bir ortam bırakıyor.

Numatic binicili yer makineleri her koşula uygun ürünleriyle kullanım kolaylığı sağlayarak güven veriyor. Ekonomik ve geç kirlenme süresiyle hem iş yükünden hem de maliyeti en aza indirebiliyor. Üzerlerinde bulunan acil stop butonu, tehlike uyarı lambası ve kapatma butonlarıyla daha güvenli çalışma ortamı sunuyor. Uygun şarj sistemiyle şarj edilerek kullanılan makineler kablosuz temizleme özelliğine de sahiptir. Farklı boyut ve ağırlıklarda ürünleri bulunan Numatic yer makineleri dar alanlara da girerek temizleme özelliği göstermektedir.

İş gücü bakımında avantaj sağlayan bu makineler personelleri farklı görevler verilmesini sağlayarak daha çok insana hizmet sağlamaya devam etmektedir. İnsan sağlığını, güvenini ve memnuniyetini düşünen Numatic international özveri ile çalışmalarına devam edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir