Zamanla ortaya çıkan sağlık sorunları, bulaşıcı hastalıklar ve birçok neden ortamın temiz olmaması ve güvenli temizlenememesi gibi nedenlerden dolayı gelişmektedir. Gelişen teknolojiler ile artık ev ve ofisler için daha profesyonel ve yüksek performans makineler ortaya çıkmaya başladı. Bunu yanında tasarlanan makinalar oldukça hafif ve ergonomik olması amaçlandı çünkü, daha konforlu yaşam ve daha hızlı temizlik için bu gerekliydi

James JVP180-11 Utility Room

İşte evinizde ve ofisinizde sürekli elinizin altında olacak, her ihtiyacınızda kolayca kullanabileceğiniz ve profesyonel olarak size destek verecek ürünü Numatic tasarladı. Temizlik sektörünün bilinen yüzü, yarım asırlık tecrübesi ve sorunlara cevap olma konusunda uzmandır. Tüm koşulları düşünür, tasarlar ve üretir.

607304 rellem Tool Pack in Use

Güçlü, profesyonel ve rahat bir temizlik arıyorsanız, James sizin için hazırdır. Aynı çok yönlü araç kiti, süper uzun erişimli 10m kablo ve sevdiğiniz Henry ile yüksek performanslı, yüksek verimli filtre, ayrıca büyük bir 8L kapasitesi ve hafif tasarımı ile JVP180 daha uzun süre temiz kalmanızı sağlar. Rahat taşıma tutacağı, kablo saklama bölümü ve ihtimallere karşı kablo değişme sistemi özellikleri ile vazgeçilmezler arasına girecektir. JVP180 aklınızın gelebileceği her alanda temizliğe hazırdır ve üstesinde kolaylık gelebilecek özelliklere sahiptir. James’ in yüksek performanslı zemin aracı sert ve yumuşak zeminlerde oldukça rahat ve hızlı hareket eder. Diğer elektrik süpürgelerine göre daha fazla kapasite ve daha az boşaltma imkânı sunar. Yüksek teknolojili motor ve uzun ömürlü oluşu ile fark yaratacaktır.

Numatic HomeCare serisi farklı tasarımlar, farklı alanlar ve farklı yönleriyle her durumda rahatlıkla kullanılabilen ürünleri içerir. İhtiyacınız olan tüm özellikleri bu seride bulabilirsiniz ve ömür boyu kullanabileceğiniz elektrik süpürgelerine sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir