Endüstriyel temizlik ekipmanları kullanımı işletmeler tarafından kullanımı gün geçtikçe artmakta ve üretim, imalat, atölye ve yönetim alanlarında profesyonel temizliğe adım atmaktadır. Temiz, hijyenik, sağlıklı ve düzenli bir ortamda çalışmanın insanlar üzerinde olumlu etkileri olmaktadır. Çalışanların daha verimli ve konsantre oldukları iletişimin daha etkili olduğunu biliyoruz. Bunun yanında gıda işletmelerinde hijyenin en üst seviyede olması ve tüketicilere sağlıklı yiyecekler sunulması için üretim yapılan alanların sıklıkla profesyonel temizlik makinaları ile temizlenmelidir. Numatic endüstriyel elektrik süpürgesi ile profesyonel temizliği fark edeceksiniz.

Yüksek filtrasyonlu elektrik süpürgesi olan TEM390A zorlu işlerin üstesinden kolaylıkla gelebilir. Atölye ve şantiyeler için oldukça uygundur ve yüksek performanslıdır. Güçlü ve dayanıklı motoru sayesinde uzun ömürlü kullanım için tasarlanmıştır. TriTex filtre sistemi ve HepaFlo toz torbasıyla 3 katmanlı filtreleme yapar. Tozları içine hapseder ve boşaltma sırasında kolay ve rahattır. AirFlo teknolojisi tozların daha verimli filtrelenmesi için kullanılmıştır. 18 litre kapasiteye sahip olan makine uzun süreli temizliklerde de kullanılabilir. 10 m güç kablosu tüm alana rahatlıkla ulaşır. İki büyük ve iki küçük teker ile oldukça dengeli ve hızlıdır. Arka tutma kolu kolay taşınabilmesi için tasarlanmıştır. Ayrıca tutma kolu katlanabilir özelliğe sahiptir. AS10 kiti ile uyumludur kullanımı rahattır.

Numatic yüksek filtrasyon elektrik süpürgeleri işletmelerce çok kullanılan ürünlerdendir. Tercih sebebi dayanıklı ve güçlü yapıya sahip olmasıdır. Yenilikçi sistemlerle üretilen bu ekipmanlar kullanıcılarına rahatlık sağlıyor.

Tradeline on site

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir