UÇAK TİPİ ELEKTRİK SÜPÜRGESİ

Uçak Tipi Elektrik Süpürgesi AVQ
Uçak Tipi Elektrik Süpürgesi AVQ

Uçak temizliğinin zor ve güç gerektirdiğini biliyoruz. Bu yüzden uçaklar için özel tasarlanmış uçak tipi elektrikli süpürgelerimizi IBC Group -Işıltan A.Ş. olarak bu sektörde bulunan değerli müşterilerimize gururla sunuyoruz.

Uçak tipi elektrikli süpürgelerimiz; çoğu uçak güç kaynağı sistemine göre uygun olup, güçlü yapısı ve çeşitli aksesuarlarıyla desteklenen halleriyle, uçaklari için en iyi ve en çetin temizlik yapılabilmesi için özel olarak tasarlanıp, üretilerek müşterilerinin görücüsüne çıkmış olup, müşterilerine en iyi sonucu vererek ,uçak temizliğinin zorlu süreçlerini basitleştirmede önemli rol oynayarak kullanıcısına yardımcı olmaktadır.

Hava araçlarının temizliği günden güne artmakta olup, zamanla yarışıldığı şu dönemler de , hem zamandan kazanmak için, hem de temiz sonuçlar elde etmek için, ticari temizlik ekipmanlarında en iyi ürünleri sunan IBC Group -Işıltan A.Ş. uçaklar için özel seriler olan; Numatic AVQ 380 ve Numatic AVQ 250 gururla siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Bu serilerimiz çelik güç bölmeli olup, Microtec gürültü azaltma özelliğine sahip oluşu sayesinde gürültü minimuma indirgenerek, sessiz bir çalışma ortamında tertemiz sonuçlar sağlayarak,yüksek ve düşük performans kontrol sistemi ile temizliğinizin gücünü iş akışınıza göre güçlendirip ,azaltabilme fırsatıyla uçak temizlemede en iyi sonuçları alarak temizliğinizi sonlandırabilirsiniz