Henry elektrik süpürgesi
Henry elektrik süpürgesi

Dünyaca ünlü Henry elektrik süpürgeler her ev ve büro uygulaması için geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, müşterilerinin beklentilerine göre ürünlerini sunmaktadır.

Henry elektrik süpürgeleri ve arkadaşlarını keşfedin.

Henry elektrik süpürgeler alerjisi olan kişiler için, profesyonel sonuçlar elde etmek isteyenler için, standart temizlik bekleyişi olanlar için, elektrik süpürgesinin hafif ve çok aksesuarlı olmasını isteyenler için, hayvan tüylerinden tek bir hamlede kurtulmak isteyenler için ve benzerleri birçok istek ve bekleyişe göre müşteriler için tasarlanıp üretilmiştir.

Henry elektrik süpürgelerin kolay kablo sarımı özelliği ile süpürgelerinizin kablosunu rahatlıkla sarabilir, Henry elektrik süpürgelerin yerleşik alet saklama alanlarıyla kolayca Henry aksesuarlarınızı takıp çıkarabilir, istenilen yerlerde kullanabilme avantajlarını yakalayabilirsiniz.

Henry elektrik süpürge çeşitleri isteğe, beklentilere ve motor gücüne göre; Henry ALERGY, Henry COMPACT, Henry PROFESSIONAL, Henry CORDLESS, Henry EXTRA, Henry MICRO olarak sıralanmaktadır.

Henry süpürgeler; HVA160, HVR160, HVR240, HVB160, HVX160, HVX200, HVR200M, HVR200 ve Henry’nin diğer süpürge arkadaşlarıyla tanışarak Henry süpürgelerin normal süpürgelerden farkına tanık olacaksınız.

Henry elektrik süpürgesi ve fiyatı konusunda 30 yıldır Numatic Türkiye distribütörü olan IBC Grup-IŞILTAN A.Ş. ‘yi arayarak veya e-posta atarak hem bilgi hem de teklif isteyebilir, size özel iskontolarımızdan yararlanabilirsiniz.