Başa

HAKKIMIZDA

NUMATIC HAKKINDA

Chard / İngiltere de bulunan Numatic, 700 üzerinde personel ile çalışmaktadır. 10 hektarın üzerinde olan üretim alanında her gün 4000 ürün imal edilmektedir.

18 yıl önce kurulan imalathane gün geçtikçe büyümekte ve programlı bir şekilde yenilenmektedir. Yeni eklenen alanlarda yarı otomatik üretim hatları ve sistemli depolama bölümleri mevcuttur.

30 adet bilgisayar kontrollü enjeksiyon kalıp makinesi Muhtelif 6 yönlü imalat robotu, ana bileşenleri üretmektedir.

Daha büyük tanklar ve konteynırlar ise değişken olarak 4 kollu otomatik robotlar aracılığı ile makine parçalarını meydana getirmektedir. Sisteme entegre edilmiş bilgisayar kontrollü kaynak robotlar ve lazer kesme makineleri ürünlerin dizaynlarını ortaya koymaktadır. Bu makine parkı sayesinde yüksek kalite ve üretim standartları her daim en üst seviyede kalmaktadır.

Bütün işlemler eğitimli, koordine ve insiyatif kullanan iş gücü tarafından , kalite garantisi ile BS EN ISO 9001:2000; esaslarına göre yapılır. Ki buda her imal edilen makinenin denetime giderek seri numarası ve açıklaması ile kaydedildiği anlamına gelir.

Tasarım ve geliştirme; altyapısı kuvvetlendirilmiş mühendislik departmanı tarafından, CAD-CAM sistemleri ve Rapid - Prototype modelleme tesisi ile çalışmaktadır.

16.000 metrekarelik satış tesisi hızlı sirküle olan ürünlerin yüksek rakamlarda stoklanabilmesine imkan tanımaktadır.

Numatic aynı zamanda çevre bilinci yüksek bir firmadır. ISO 14001 akreditasyonu ile ürünlerinin hem içeriğinde hem de imalat sürecinde maksimum geri dönüşümle ortaya gelmesini garanti altına almıştır.

Numatic in amacı yenilikçi, yüksek kalite standardına sahip, fiyatının değerini hak eden ürünlerinin, imalatını sürdürmek ve liderliğini korumaktır.

IBC grup olarak biz de 25 yıldır modernleşmiş plazalarımızla teşhir-satış-servis-yedek parça hizmeti vererek NUMATIC markasının Türkiye ithalatçısı olmaktan gurur duyuyoruz.


IŞILTAN BALABANLI GROUP OF COMPANY

1927 den beri faaliyette olan ve 2000'li yıllardan itibaren ise tamamen kurumsal bir organizasyon haline gelen şirketimiz, bu senede ülkesine ve çalışanlarına olan güveni ile geldiği noktayı korumayı ve bir nebzede olsa değerini geliştirerek büyümeyi hedeflemektedir. Firmamız endüstriyel temizlik makinaları ve temizlik ekipmanları pazarında uzun yıllar biriktirilen tecrübe ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Sanayi tip elektrikli süpürgeler, endüstriyel temizlik makinaları, yürüyen merdiven temizlik makinası endüstriyel yer yıkama robotları, halı ve koltuk temizlik makinaları, elektrikli zemin temizlik makinası, binicili - akülü yer temizlik makineleri, bataryalı zemin temizlik makinası, zemin parlatma ve cilalama makinaları, okul temizleme süpürgesi, belediye temizleme süpürgesi, cami temizleme süpürgesi, endüstriyel tip elektrikli süpürge, buharlı temizlik makinası, kat arabaları, kat temizlik arabaları, kat temizleme ekipmanları otel ekipmanları gibi birçok temizlik ürünleriyle yıllardır hizmetinizdeyiz.

Numatic TR, Facebook Sayfası

+90 242 343 23 50      [email protected]

Tüm hakları saklıdır © Numatic Türkiye, Ana Distribitörü ve İthalatçısı Işıltan A.Ş. 2012 - 2016