Başa
Türkiye’nin her yerinden
0850 207 97 01
Numatic Internatiol Ürünleri Işıltan A.Ş. İle Türkiye’de
Endüstriyel Temizlik
Makinalarında
Dünya Lideri

HomeCare Serisi

Büro Tipi Ürünler »

CleanCare Serisi

Sanayi Tipi Vakumlar »

ProCare Serisi

Gelişmiş Filtrasyon »

FloorCare Serisi

Yer Yıkama Makinaları »

Numatic Türkiye Ana Distribitörü ve İthalatçısı
Toptan Satış Fiyatlı Web Sitesine

HOŞ GELDİNİZ

Numatic Temizlik Makinaları
Yedek Parça - Satış - Gezici Ana Servis

Chard / İngiltere de bulunan Numatic, 700 üzerinde personel ile çalışmaktadır. 10 hektarın üzerinde olan üretim alanında her gün 4000 ürün imal edilmektedir.

18 yıl önce kurulan imalathane gün geçtikçe büyümekte ve programlı bir şekilde yenilenmektedir. Yeni eklenen alanlarda yarı otomatik üretim hatları ve sistemli depolama bölümleri mevcuttur.

Numatic Hakkında »

MidMop’la Tanışın!

MidMop’u gördüğünüz anda farklı ve işlevsel olduğunu anlayacaksınız. Bu fark hoşunuza gidecek.

Ürünü Görüntüle

IŞILTAN BALABANLI GROUP OF COMPANY
TEMİZLİK MAKİNALARI

1927 den beri faaliyette olan ve 2000'li yıllardan itibaren ise tamamen kurumsal bir organizasyon haline gelen şirketimiz, bu senede ülkesine ve çalışanlarına olan güveni ile geldiği noktayı korumayı ve bir nebzede olsa değerini geliştirerek büyümeyi hedeflemektedir. Firmamız endüstriyel temizlik makinaları ve temizlik ekipmanları pazarında uzun yıllar biriktirilen tecrübe ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Sanayi tip elektrikli süpürgeler, endüstriyel temizlik makinaları, yürüyen merdiven temizlik makinası endüstriyel yer yıkama robotları, halı ve koltuk temizlik makinaları, elektrikli zemin temizlik makinası, binicili - akülü yer temizlik makineleri, bataryalı zemin temizlik makinası, zemin parlatma ve cilalama makinaları, okul temizleme süpürgesi, belediye temizleme süpürgesi, cami temizleme süpürgesi, endüstriyel tip elektrikli süpürge, buharlı temizlik makinası, kat arabaları, kat temizlik arabaları, kat temizleme ekipmanları otel ekipmanları gibi birçok temizlik ürünleriyle yıllardır hizmetinizdeyiz.

Hakkımızda »
Numatic TR, Facebook Sayfası

+90 242 343 23 50      [email protected]

Tüm hakları saklıdır © Numatic Türkiye, Ana Distribitörü ve İthalatçısı Işıltan A.Ş. 2012 - 2016